1xbet Büyük Ödül Turnuvası

1xbet

1xbet sitesinin büyük turnuvaları dur durak bilmeden devam ediyor! Sizlere 1xbet turnuvaları, çekilişleri hakkında bir çok doğru bilgiyi aktarmaya devam etmekteyiz. Sizler 1xbet adresinin bir çok bilgisine ulaşabiliyorsunuz. En doğru gerçek bilgiler ile simdi sizlere 1xbet’in büyük ödül turnuvasından bahsedeceğiz.

1xbet Büyük Ödül Kaç Para?

Tüm üyelerin katılabildiği oyunda ödül ne kadar? Meraklı bekleyişin cevabı sadece sitemizde. 1xbet Casino oyununda büyük ödül tam 50.000 euro olarak belirlenmiştir. Türk parası ile ne kadar yapmaktadır. 444.000 Türk lirası olarak belirlenmiştir. Büyük bir bakiye olarak belirlenmiştir. 1xbet’in tüm üyelerinin katılabileceği turnuvaya katılmak için sitemiz üzerinden giriş yapın ve büyük ödül turnuvasına katılın.

1xbet Turnuva İçin Gerekçeler nedir?

Turnuva için gerekçeler sadece 1xbet sitesine üye olup 1 defa yatırımınızın olması gerekmektedir. Eğer ki sadece üye iseniz daha önce yatırımınız yoksa para yatırarak turnuvaya katılabiliyorsunuz. Tüm detaylar 1xbet adresinde ulaşmak için hemen sitemiz üzerinden 1xbet güncel giriş adresine ulaşabilirsiniz.

  • 1 defa para yatırmış olmanız gerekmekte.
  • Ünlü evo gaming oyunlarında paranızın 1 katını çevirmiş olmanız gerek.
  • Bunları tamamladıysanız desteğe büyük ödül turnuvası için uygun olup olmadığınızı sorduğunuzda site yetkileri tarafından üyeliğiniz incelenecek ve yanlış bir durum varsa size belirtilecektir. Bunun için her ihtimal doğrultusunda sormanız gerekmektedir. 1xbet Destek 7/24 aktiftir. Bilmeyen kullanıcılara duyurulur.

1xbet Turnuva Tarihleri

1xbet genel turnuvalar her ayın ilk günü başlamaktadır. ve 1 ay sürmektedir. Ocak 2021 tarihinde yapılan turnuvalar. 1 Şubat tarihinde bitmektedir. Şubat 2021 tarihinde başlayan turnuvalar ise 1 mart bitmektedir. Yeni turnuva başlamaktadır. Buradan anlayacağınız gibi turnuvalar her ay yapılmaktadır. Her ay 1 den fazla turnuva yapılabilir. Turnuvaları öğrenmek için 1xbetm.info adresinden yada 1xbet gerçek adresine giriş yaparak ulaşabilirsiniz. 1xbet gerçek giriş adresini su an bu yazıyı okuduğunuz. sitemiz üzerinden anında gerçekleştirebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*