1xbet 2FA Doğrulama

1xbet

1xbet güvenlik önlemleri alarak en güvenilir bahis sitesi olarak ilklere adım atmaktadır. 1xbet 2 adımlı doğrulama ile tüm üyelerine yüksek güvenlik önlemi sunmaktadır. 1xbet 2FA doğrulama ile 1xbet hesabınız %100 güvenilir. Sizlere 2fa kodu doğrulamadan bahsedeceğiz ve hesabınıza 2fa ile nasıl girilir anlatacağız.

2FA Doğrulama Nedir?

2fa doğrulama google tarafından çıkartılan bir doğrulama sistemidir. Uygulamasını telefonunuza indirerek önemli siteler üzerine kurulu olan 2fa doğrulamasını yaparak hesap güvenliğinizi en üst seviyeye çıkartabiliyorsunuz. 1xbet sitesi üyelerinin güvenlik önlemlerini artırmak için bu sistemi siteye getirmiştir.

1xbet hesabına Google Authenticator (2fa) kurma

Yapmanız gereken app store ve google play üzerinden “Google Authenticator” yazarak uygulamayı indirmeniz uygulama indirdikten sonra telefonunuzda uygulamayı açıyorsunuz daha sonra sağ üste bulunan + işaretine basıyorsunuz kamera açılmakta ve qr göstermeniz gerekmektedir. 1xbet hesabınıza giriş yaparak üyelik bilgileri kısmından  f2a doğrulama kısmana geliyorsunuz. Daha sonra çıkan QR kodunu telefonunuzdan okuttuğunuzda google authenticator uygulamanıza sabit olarak sürekli değişen 6 haneli şifre gelmektedir. Bu sizin siteye her girişinizden sonra sorulan doğrulama kodudur. Bu kod olmadan asla üyelik hesabınıza giriş yapamazlar.

1xbet Google Authenticator (2fa)

Önemli Bilgi:  f2a güvenlik önlemini aldıktan sonra sakın uygulamayı silmeyin hesabınıza erişemeyebilirsiniz. Böyle bir hata yaptıysanız 1xbet sitesinden canlı desteğe bağlanarak müşteri temsilcisine durumu bildirin.

Google Authenticator Başka Telefona Aktarma

Telefon değiştirmek istediğinizde yada Google Authenticator hesabınızı başka telefona aktarma işlemi yapmak için sağ kısımda bulunan menüye tıklayın daha sonra dışarı aktar kısmına giriş yapın. Yeni telefona kurduğunuz f2a uygulamasını açın. İçe aktar kısmına basın size QR kod vermekte. Bunu eski telefonunuzdan okutun ve tüm f2a kodlarınız yeni telefonunuza aktarılmış olmaktadır. Bu işlemi yapamıyorsanız 1xbet destek kısmından bilgi alabilirsiniz.

1xbet 2fa Google Authenticator Koduna ulaşamıyorum?

1xbet sitesine giriş yaparken karsınıza 2fa kodu soruyorsa ve siz o bilgiye ulaşamıyorsanız yapmanız gereken hemen 1xbet canlı destek hattından durumu bildirmek. Site yetkilileri kimlik doğrulamanızı yaptıktan sonra yani hesabın size ait olduğunu anladıktan sonra f2a güvenlik önlemini iptal etmektedir. Sadece şifrenizle giriş yapmaktasınız. Ama daha sonrasında hesabınızın güvenliği için hemen yeni bir f2a güvenlik doğrulama kurun. Yada telefon sms doğrulama sistemi üzerinden giriş yapın.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*