1xbet Milli Piyango Bileti

1xbet

1xbet firması özel yıl başı milli piyango biletleri çıkmak üzere sizlerde 1xbet sitesinin düzenlediği milli piyango çekilişine katılabilirsiniz. Normal milli piyango gibi biletler satılacaktır online olarak bakiye yükleyip 1xbet milli piyango bileti alabilirsiniz. Bu tamamen 1xbet üzerinden satışı olacak biletlerdir. Normal milli piyango dairesi ile alakası yoktur. 1xbet kendi üyelerine yapacağı bilettir. Normal biletlere göre şansınız daha yüksektir. Çünkü milyonlarca satacağını düşünmüyoruz. 1 milyon bilet mevcuttur. sizlerde 1xbet’in özel milli piyango çekilişine katılabilirsiniz.

1xbet Milli piyango sonuçları ne zaman açıklanacak?

Milli piyango sonuçları 1 ocak 2021 tarihinde 00:00 da açıklanmaya başlayacak büyük ikramiyeden geriye sayılacaktır. İlk büyük ikramiye açılacak ve daha sonra diğer ikramiyeler açıklanacaktır. Büyük ikramiye sonuçları canlı olarak 1xbet üzerinden yayınlanacaktır!

Bilet alma hakkı kaçtır?

Bilet alma hakkı sınırsızdır. İstediğiniz kadar bilet çekebiliyorsunuz. Bilet sayılarını görüp rakamları seçebilirsiniz. Onaya bastığınızda o bileti almış oluyorsunuz. İsterseniz çarkı çevirip random bilet alabilirsiniz. Şansınıza güvenmek istiyorsanız böyle yapabilirsiniz. Ne kadar çok bilet alırsanız şansınız o kadar artmaktadır.

Bilet fiyatları farklı mı?

1xbet sabit tek bilet oluşturmuştur. Tam, yarım, çeyrek gibi bilet çeşitleri yoktur. tek tip bir bilet vardır adı 1xbet tam bilet olarak geçmektedir. Tek bilet ücreti 25TL olarak belirlenmiştir.

1xbet Piyango Büyük İkramiye Ne kadar?

1xbet Büyük ikramiye tek kişiye çıkmaktadır. 10 Milyon TL olarak belirlenmiştir. Diğer dağıtılacak olan miktarda 10 Milyon tl olarak belirlenmiştir. Diğer bilet sahiplerinin de şansı var. Toplamda 600 kişiye para dağıtılacaktır. 1xbet ilklere imza atmaya devam ediyor…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*